با Privacy Agent تمام ردپای مرورگرها را پاک کنید

نوشته شده توسط نیما مالکی در 26 خرداد 1391. در بخش : نرم افزار - معرفی

Privacy-Agent

زمانی که شما وارد وب سایتی میشوید و شروع به گشت و گذار در آن میکنید مرورگر شما یک فایل به نام کوکی دریافت میکند. کوکی یک فایل کوچک است که رفتارهای شما در یک وب سایت را ذخیره میکند. این عمل به مرورگرها کمک میکند که اعمالی را که کاربران در گذشته انجام داده اند را به یاد داشته باشند. زمانی که کوکی ها بین مرورگر و وب سایت رد و بدل میشوند، این امکان وجود دارد که وب سایت های مخربی اقدام به ردگیری اطلاعات کاربر نموده و اطلاعات مهمی را به سرقت ببرند. به طور کلی هر کسی با مقاصد بد اندیشانه و با در دست داشتن ابزارهایی میتواند اطلاعات با ارزشی از کوکی های ذخیره شده شما به دست آورد.
Privacy Agent یک برنامه امنیتی است که به شما این امکان را میدهد تا همه ردپاهای موجود از 4 مروررگر Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer را به دست آورده و به شما نشان دهد و در صورت درخواست شما اقدام به پاک کردن آنها نماید. این اطلاعات میتواند شامل کوکی ها، تاریخچه ها، کش ها، اطلاعات سینک شده (در کروم) و ... باشد.
روش کار این برنامه بسیار ساده است و کافی است به روش زیر عمل کنید.

پس از نصب این نرم افزار که تنها 660 کیلوبایت حجم دارد و اجرای آن، وارد این صفحه میشوید. در این صفحه بر روی گزینه Start Scan کلیک کنید. در صورت باز بودن هر یک از مرورگرهای ساپورت شده، نرم افزار به شما اخطار خواهد داد که برای ادامه عملیات باید از مرورگرها خارج شوید.

Privacy-Agent 2012-05-11 12-43-56

اکنون نرم افزار شروع به جستجوی ردپاهای موجود میکند

 Program-Manager 2012-05-11 12-45-09

پس از اتمام مراحل جستجو به شما لیستی از ردپا ها را مشاهده خواهید کرد. میتوانید گزینه های مورد نظر را انتخاب و اقدام به پاک کردن آنها نمایید

Privacy-Agent 2012-05-11 12-56-31 

با پاک شدن ردپاها نرم افزار به شما پیام امن بودن را خواهد داد.

Program-Manager 2012-05-11 12-57-06 

این نرم افزار قابلیت اجرا بر روی هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی ویندوزهای XP، ویستا، هفت و هشت را داراست.
دانلود نرم افزار Privacy Agent

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :