چاپ
مشاهده در قالب پی دی اف

آی تی کده ۲ ساله شد

نوشته شده توسط نیما مالکی در 11 دی 1390.

2nd_birthday_cake

یک سال میلادی دیگر آغاز شد و مطابق معمول روز تولد آی تی کده فرا رسیده است. در ابتدای سال میلادی ۲۰۱۰ آی تی کده شروع به کار کرد و امسال دومین سال تولد مجله اینترنتی آی تی کده است. قسمت عمده این سال دست اندرکاران آی تی کده مشغول آماده شدن برای کنکور بودند. تعداد پست ها به شدت کاهش یافت اما شما دوستان عزیز همچنان با ما همراه بودید. پس از گذر از زمان کنکور (تیر ماه ) دو نفرا از دوستان بسیار عزیزم مشغول همکاری به عنوان نویسنده در آی تی کده شدند. آقایان محمد مجربی و علی تنهایی با مطالب بسیار خوب خود کمک شایانی در راضی کردن هر چه بیشتر شما دوستان عزیز نمودند. جا دارد در اینجا به این جنابان کمال تشکر تیم آی تی کده را عرض نمایم.

card_front2

اما با شروع شدن فصل پاییز و بازگشایی دانشگاه این دو دوست عزیز قادر به ادامه همکاری با آی تی کده نشدند. از آن زمان تا به امروز بنده به تنهایی مسئولیت تمامی مجله را به عهده گرفتم تا اینکه در روزهای اخیر چند تن از دوستان( آقایان سید محمود حسینی و سپهر باقی ) تمایل خود را برای فعالیت در مجله اعلام نمودند که امیدواریم با تلاش های این عزیزان روز به روز در خدمت رسانی به شما بازدیدکنندگان محترم موفق تر عمل نماییم.

2nd_birthdayدر تیر ماه این سال ما اقدام به تعویض پوسته آی تی کده نمودیم. قالب بسیار سریع بود و قادر بود به بازدیدهای بالا به خوبی پاسخ دهد. اما برخی از عزیزان نسبت به سادگی بیش از حد این قالب اظهار ناراحتی نمودند. ما هم با کمک دوست گرانقدر آقای محمود حسینی توانستیم آی تی کده را از لحاظ گرافیکی کمی بهبود ببخشیم و قالب ورژن ۴ آی تی کده را امروز افتتاح نماییم. قالب کنونی هنوز صد در صد کامل نیست و برای بهبود کامل آن تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.

این سال نیز با موفقیت های بسیار خوبی همراه بود و مجله اینترنتی آی تی کده توانست به جایگاه بسیار بالاتری نسبت به سال قبل دست یابد. دامنه itkade.com ( که در انتهای آن حرف h وجود نداشت) بالاخره تحت تملک مجله در آمد. چندین تن از دوستان در مورد دلیل عدم استفاده از این دامنه به عنوان دامنه اصلی سوال کرده بودند. دلیل اول این بود که این دامنه در ابتدا توسط اشخاص دیگری ثبت شده بود و حتی پس از اتمام زمان آن نیز شرکت ثبت کننده حاضر به آزاد کردن آن نبود. دلیل دوم نیز این بود که از لحاظ نگارشی itkadeh صحیح تر از itkade بود.

 

برای اینکه بتوانید در اولین فرصت مطالب ما را دریافت نمایید به شما پیشنهاد میکنیم از فید آی تی کده استفاده کنید. آدرس فید : http://feeds2.feedburner.com/itkadeh و یا میتوانید از قسمت پایینی این مطلب آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا روزانه آپدیت های آی تی کده برای شما ارسال شود.

برای دنبال کردن ما در فیسبوک نیز میتوانید به آدرس http://facebook.com/itkadeh مراجعه نمایید.

 

امیدوارم امسال بیش از پیش در جلب رضایت شما عزیزان موفق عمل نماییم.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :