چاپ
مشاهده در قالب پی دی اف

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را بزگتر ببینیم و آن را ذخیره کنیم؟

نوشته شده توسط فاطمه نویدی در 23 شهریور 1396.

ppic

مدت ها بود در این فکر بودم زمانی که یک شخص در اینستاگرام درخواست Follow میدهد و تصویر پروفایل کاربری او کوچک است چگونه میتوان آن را بزگتر مشاهده کرد و او را شناخت. حتی شده بود بخواهم تصویر پروفایل یکی از دوستانم را به صورت سایز بزرگ ذخیره نمایم اما اینکار به سادگی ممکن نبود. تمامی اینها نیاز به اجرای مراحل طولانی و استفاده از کامپیوتر داشت و با موبایل اینکار ممکن نبود. سرویس های غیر فارسی نیز برای اینکار موجود بودند اما تبلیغات آزار دهنده آنها استفاده از این سرویس ها را بسیار سخت میکرد.

در جستجوهایی که در صفحات وب داشتم با سرویسی به نام اینستاش آشنا شدم. سرویسی بسیار سبک و کاربردی بدون هیچ تبلیغاتی. نام این سرویس "اینستاش" هست. تنها چیزی که این سرویس از شما میخواهید آی دی پروفایل کاربری شخص مورد نظر هست. با ورود آن میتوانید تعداد فالوور، تعداد پست و توضیحات شخص را ببینید. همچنین دکمه ای برای دانلود تصویر نیز در نظر گرفته شده است.

من از این سرویس استفاده نموده ام و آن را سرویسی مینیمال و ارزشمند برای معرفی دیدم. امیدوارم تیم توسعه دهنده هر روز بر امکانات آن اضافه نمایند. برای دسترسی به این سرویس به آدرس Instash.ir مراجعه فرمایید.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :

نظرات  

 
0 # شوکا 1397-06-06 12:55
سایت خوبی دارین فقط اگر مطالبش به روز بشه بهتر هم میشه.
پیروز و سربلند باشید.
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن