چاپ
مشاهده در قالب پی دی اف

ریپورتاژ آگهی: پرسش های خود را در کینگ آی تی مطرح نمایید

نوشته شده توسط نیما مالکی در 17 تیر 1392.

logo 2

یکی از مواردی که هر روزه یک کاربر وب با آن سروکار دارد، پرسش است. بی‌شک هر یک از ما در طی روز پرسش‌های فراوانی به ذهنمان می‌رسد که با مراجعه به گوگل یا (سایر موتورهای جستجو) و مشورت با افراد متخصص در آن زمینه، به پاسخ پرسش خود می‌رسیم. حال اگر پرسش ما کمی تخصصی‌تر باشد و فقط یک حوزه‌ی خاص را شامل شود چطور؟ شاید بگویید که باز هم می‌توان از گوگل استفاده کرد که البته در اکثر موارد درست است اما چه خوب می‌شد اگر می‌توانستیم پرسش خود را در شبکه‌ای متشکل از افراد متخصص مطرح کنیم یا به دنبال پاسخ آن باشیم این جاست که سامانه پرسش و پاسخ کینگ آی تی به کمک ما می آید. 

فرآیند کار سامانه پرسش و پاسخ کینگ آی تی :

logo 1

هر گاه شخصی پرسشی را در سامانه پرسش و پاسخ کینگ آی تی مطرح کند جامعه ی افراد آن سایت به بررسی آن پرسش پرداخته و به آن پاسخ و یا پیرامون آن نظر می دهند.

پاسخ ها توسط سایر اعضای جامعه کینگ آی تی امتیاز دهی و رتبه بندی می شوند که این کار باعث می شود هرگاه کاربر به جست و جوی پرسش خود بپردازد همیشه با بهترین پاسخ روبه رو شود.

پرسش ها میتوانند توسط سایر اعضا ویرایش شوند مانند ویکی پدیا و این کار توسط افرادی صورت میگیرد که در سایت دارای عنوان و امتیاز بالایی باشند و مورد اعتماد جامعه ی کینگ آی تی محسوب می شوند و این کار باعث می‌شود مطالب موجود در سایت همیشه به روز نگه‌ داشته شوند حتی زمانی که نویسنده ‌ی اصلی آن حاضر نباشد. با ما همراه باشید ...

Banner

در این سامانه سوالاتی که خارج از حوزه‌ی فناوری اطلاعات باشند، مورد تایید نخواهند بود. و این به منظور ساماندهی محتوای پرسش های مرتبط با این حوزه می‌باشد.

در هر حال حاضر کينگ آي تي در نسخه آزمايشي به سر مي‌برد و نياز به کمک و همراهي کاربران بيشتري دارد تا با ايجاد بستري مناسب بتواند کمکي به هدفمند و مجتمع کردن پرسش و پاسخ‌هاي فارسي‌زبانان در حوزه فناوري اطلاعات و در نتيجه بهتر ديده شدن محتواي فارسي در سطح وب انجام داده باشد. براي کمک به توسعه کينگ آي تي مي‌توانيد آن را در وبلاگ‌ها و شبکه‌هاي اجتماعي به دوستانتان معرفي کنيد تا شاهد رشد و موفقيت هرچه بيشتر کينگ آي تي براي فارسي‌زبانان باشيم.

برای استفاده از این سرویس می توانید به آدرس سایت یعنی www.kingit.ir مراجعه فرمایید.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :