چاپ
مشاهده در قالب پی دی اف

با whatfontis فونت نوشته های روی تصاویر را تشخیص دهید

نوشته شده توسط نیما مالکی در 06 اسفند 1390.

Whatfontis-The-Online-Font-Finder

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که با دیدن نوشته ای با خود گفته باشید:”چه فونت زیبایی !” کاش نامش را میدانستم. امروز میخواهم یک سرویس مبتنی بر وب به نام Whatfontis را برایتان معرفی کنم. توسط این سرویس شما میتوانید هر تصویر دلخواهی را در این وب سایت آپلود کنید و فونت نوشته ها برایتان به نمایش گذاشته خواهد شد. بعضی از فونت ها رایگان هستند که شما میتوانید آنها را همان لحظه دانلود کنید و فونت های پولی باید خریداری شوند. علاوه بر آن اگر شما دنبال یک فونت هستید و نام آن را نیز میدانید ، میتوانید در قسمت تعبیه شده نام فونت را جستجو کرده و آن را دانلود نمایید.

روش کار این سرویس بسیار ساده است. کافی است به وب سایت زیر سری بزنید

 

whatfontis.com

در این وب سایت در قسمت browse میتوانید تصویر خود را از رایانه انتخاب نمایید. اگر هم این تصویر در حال حاضر در وب سایت دیگری آپلود شده است میتوانید آدرس آن را وارد نمایید.

upload

در مرحله دوم حروف موجود در تصاویر را به شما نمایش خواهد داد (مانند تصویر زیر) که شما باید حروف تشخیص داده شده را تایید کنید.

Step-2

در مرحله آخر whatfotis یک لیست از فونت ها را به همراه تصویر اصلی به شما نمایش خواهد داد تا بتوانید راحت تر آنها را مقایسه کنید. پس از انتخاب فونت مورد نظر در صورت رایگان بودن آن میتوانید آن را دانلود نمایید.

results1

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :

نظرات  

 
0 # کولر گازی - فروشگاه 1397-04-25 08:08
سلام
سایت خوبتون عالی است من خیلی وقته دنبال این سایت بودم و خیلی
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن