چاپ
مشاهده در قالب پی دی اف

با liveshare عکس هایتان را روی یک آلبوم دسته جمعی به اشتراک بگذارید !!!

نوشته شده توسط محمود حسینی در 15 بهمن 1390.

sxswlivesharelogo28129

تصور کنید شما هفته پیش با دوستانتان در یک مهمانی بوده اید و الآن می خواهید عکس های آن روز را به اشتراک بگذارید . ممکن است یک نفر آنها را روی فیس بوک شیر کند یا به روش های دیگر آنها را با شما به اشتراک بگذارد ولی liveshare یک برنامه اینترنتی است که امکاناتی بی نظیر در اختیار شما قرار می دهد .

Liveshare به شما اجازه می دهد تا عکس های خودتان را روی یک آلبوم مشترک به اشتراک بگذارید !!!

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ، یک آلبوم روی liveshare به راه اندازید ، عکس هایی را که دارید روی آن آپلود کنید و دوستانتان را به این آلبوم دعوت کنید تا آنها نیز عکس هایی را که می خواهند به این آلبوم اضافه کنند . جالب است که شما می توانید

 

این آلبوم را خصوصی کنید تا فقط کسانی که دعوت شده اند آن را ببینند یا عمومی کنید تا همه قادر به رویت آن باشند . راز جذابیت liveshare در این است که به شما اجازه می دهد خاطراتتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید .

main

برای شروع، شما هم می توانید با اکانت فیس بوک و یا با ثبت نام برای این سرویس ، وارد سایت شوید . اشتراک گذاری عکس با دوستانتان و ایجاد آلبوم سریع و آسان است .

signup

به سادگی عکسهایتان را از روی کامپیوتر drag & drop کنید . عکس ها فوراً آپلود خواهند شد. از سمت راست پایین می توانید وضعیت آپلود شدن عکس ها را مشاهده کنید . حال نام آلبوم و خصوصی یا عمومی بودن آن را مشخص کنید . همچنین شما می توانید این آلبوم را روی فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید .

main2

علاوه بر این سایت به شما اجازه می دهد که به عکسها نظر دهید . مثلاً با کلیک روی یک عکس می توانید آنرا لایک کنید یا در مورد آن نظری بنویسید .

pic

همچنین liveshare برنامه هایی برای آیفون و اندروید نیز دارد که این امکان را فراهم می سازد تا تمام عکس های یک رویداد خاص را یکجا داشته باشید . این برنامه حتماً سزاوار توجه شماست ، پس از این سایت بازدید کنید !

www.liveshare.com

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :