چاپ
مشاهده در قالب پی دی اف

رادیو آنلاین - یک رادیوی آنلاین متفاوت

نوشته شده توسط نیما مالکی در 09 آبان 1390.

1radio

امروز با وب سایت بسیار خوب و پر محتوایی برخورد کردم که بر خود لازم دیدم که اون رو به عزیزان بازدیدکننده نیز معرفی نمایم. نمیدانم که چقدر خبرهای آی تی را دنبال میکنید اما یکی از نکاتی که در محصولات جدید موزیک پلیر شاهد آنها هستیم حذف سیستم رادیو سنتی و افزوده شدن امکان شنود رادیوهای أنلاین میباشد. متاسفانه تا چندی پیش به هیچ وجه چنین سرویس هایی در ایران عزیزمان وجود نداشت و تنها در زمینه پادکست ها (که چند دقیقه ای بیشتر نبودند ) شاهد فعالیت های بسیار کوچکی بودیم. خوشبختانه به تازگی یک سایت بسیار قوی به نام رادیو آنلاین در این زمینه راه اندازی شده که در میان پخش موسیقی های بسیار زیبا و گوشنواز اخباری را در زمینه های علمی و فناوری اطلاعات، پزشکی، و فرهنگی هنری به صورت ۲۴ ساعته پخش میکند.

در ضمن همه روزه در قسمت بازار رادیوآنلاین میتوانید  شنونده بررسی تخصصی انواع تجهیزات الکترونیکی (از جمله موبایل، تبلت، لپ تاپ و تجهیزات کامپیوتری دیگر ) باشید.

radio-online-225x80از مهمترین نکات قابل توجه رادیوآنلاین آن است که برای هر یک ساعت شنیدن آن تنها 14 مگابایت از حجم اینترنت شنوندگانش مصرف میشود و بگونه ای پیاده سازی شده است که اکثر کاربران ایرانی با هر نوع اینترنتی توانایی شنیدن آنرا داشته باشند. همچنین امکان یادآوری به شما این قابلیت را میدهد که با وارد کردن ایمیل خود ۱ دقیقه قبل از شروع برنامه ، یک ایمیل اطلاع رسانی برای شما ارسال شود.

آنطور که مدیران این مجموعه اذعان داشته اند ، از اهداف اصلی رادیوآنلاین در آینده نزدیک ، پخش نیازهای کارفرمایان و شرکتهای تخصصی، جهت تامین نیروهای متخصص است. رادیوآنلاین مهمترین هدف خود را کمک به اشتغالزایی اعلام کرده است.


ورود به رادیو آنلاین

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :

نظرات  

 
0 # Guest 1390-09-16 23:41
جالب بید.میسی.
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن