با Terminal For Google دسترسی آسان به سرویس های گوگل را تجربه کنید !

نوشته شده توسط نیما مالکی در 12 بهمن 1390. در بخش : وب و اینترنت - نقد و بررسی

google_multi_sign

دنبال افزونه ای میگردید که توسط آن به تمامی سرویس های گوگل دسترسی آسان داشته باشید؟ آدرس را درست آمده اید. امروز قصد معرفی افزونه ای را دارم که دسترسی به اکثریت سرویس های گوگل را بسیار آسان میکند و شما میتوانید با یک یا دو کلیک به آنها دسترسی پیدا کنید.

پس از نصب این افزونه که ۱.۲ مگابایت حجم دارد یک دکمه در کنار آدرس بار مرورگر کروم ایجاد خواهد شد. با کلیک بر روی آن یک صفحه فشرده pop-up باز میشود که لیستی از سرویس های گوگل را نشان میدهد. بر روی سرویس هایی مثل ریدر و جیمیل شما میتوانید تعداد فیدهای خوانده نشده و یا ایمیل های خوانده نشده را مشاهده کنید. با کلیک راست بر روی جیمیل میتوانید اقدام به نوشتن یک ایمل و ارسال آن نیز بکنید.

 

popup

در پایین این صفحه پاپ آپ میتوانید گزینه ای با عنوان Option Page را مشاهده کنید. در صفحه تنظیمات میتوانید سرویس های فعال و غیرفعال را رویت کرده و با Drag and Drop (کشیدن و رها کردن) سرویس ها را فعال و یا غیر فعال کنید.

Optionss

این افزونه یک افزونه بسیار عالی برای کسانی است که استفاده مدام از سرویس های گوگل برای آنها ضروری است. در تست هایی که ما انجام دادیم این افزونه به خوبی کار میکند و موجب سهولت در دسترسی به سرویس های گوگل میگردد. پیشنهاد میکنیم شما نیز از این افزونه بهره ببرید

 

دانلود از وب استور کروم

دانلود از آی تی کده

 

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :