تایید عرضه آفیس ۲۰۱۰ ویرایش RC توسط مایکروسافت

نوشته شده توسط نیما مالکی در 14 بهمن 1388. در بخش : نرم افزار - اخبار داغ

msoffice2010logoکارمندان رسمی شرکت مایکروسافت عرضه نسخه RC بسته نرم‌افزاری آفیس ۲۰۱۰ به تعدادی محدود از کاربران آزمایشگر را تایید کرده‌اند.

سازه‌های پیشین نسخه RC آفیس ۲۰۱۰ پیش از این در ماه ژانویه به وب رخنه کردند. سایت روسیه‌ای Wzor از انتشار شماره سازه ۱۴٫۰٫۴۷۳۴٫۱۰۰۰ بر روی وب خبر داد. همچنین گفته شده بود که این نسخه به عنوان ویرایش RTM برای مصرف و آزمایش شرکت‌های همکار با مایکروسافت و آزمایش داخلی در این کمپانی انتشار یافته است.

شایان ذکر است

که سخنگوی مایکروسافت در گفت و گویی با سایت Neowin ارائه ویرایش Release Candidate را به اعضای برنامه Technology Adoption Program تایید کرده است. به هرحال وی در ادامه افزوده است که مایکروسافت قصد ندارد کدهای این ویرایش را برای استفاده همگانی قرار دهد.

در ماه ژانویه شرکت مایکروسافت قیمت بندی بسته‌های متفاوت Office 2010 را مشخص کرد. در این جدول، قیمت نسخه حرفه‌ای در حدود ۵۰۰ دلار تعیین شده است.

گفتنی است که آفیس ۲۰۱۰ حداقل در ۵ بسته متفاوت به بازار خواهد آمد و یکی از این بسته‌ها بطور کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که از قابلیت‌های محدودی برخوردار است و تبلیغات در آن قرار کرفته است. پیشبینی میشود که بسته‌های متفاوت آفیس ۲۰۱۰ با نام‌های زیر به بازار عرضه شوند:

Starter, Home and Student, Home and Business, Professional and Professional Academic

گفته شده است که مایکروسافت قصد دارد ویرایش RTM این بسته نرم‌افزاری را حداکثر تا ماه ژوئن سال جاری میلادی در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :