از ویروسی شدن فلش مموری هایتان جلوگیری کنید

نوشته شده توسط سپهر باقی در 02 بهمن 1390. در بخش : نرم افزار - معرفی

 

usb-drive-virus

شاید خیلی برایتان پیش آمده باشد که مجبور شده باشید اطلاعات خود را به یک کامپیوتر انتقال بدهید و از آلوده بودن یا نبودن سیستم مقصد اطلاعاتی در دست نداشته باشید. برای مثال برای پرینت یک صفحه ، برای دادن یک فایل به یکی از دوستان و کارهای اینچینی نیاز داشته باشید که فلشتان را به سیستم مقابل متصل کنید. حتی اگر اینکار تنها چند ثانیه طول بکشد ممکن است در همان زمان کوتاه تمامی فایلهایتان آلوده شده باشند و زمانی مسئله وخیم تر میشود که با اتصال آن به یک سیستم دیگر همان ویروس ها به کامپیوتر دیگری انتقال می یابند. اما اگر ما به شما یک روش بسیار ساده و بی دردسر نشان دهیم که هم بتوانید فایلهایتان را انتقال دهید و هم هیچ مشکلی برای فلش خودتان پیش نیاید چه ؟ امروز با ما همراه باشید تا یک برنامه کم حجم و پرتابل ( نیازی به نصب ندارد ) به نام Thumb Screw را به شما معرفی کنیم که خیالتان برای یک عمر از انتقال ویروس توسط فلش راحت شود !

طرز کار این برنامه به گونه ای است که مموری شما را در حالت read only قرار میدهد تا فقط اطلاعات از روی آن خوانده شوند و تنها با یک کلیک دیگر می توانید مموری خود را دوباره در حالت writeble قرار دهید تا به حالت اولیه باز گردد و بتوانید دوباره اطلاعات را برروی آن ذخیره کنید.

برای اینکار برنامه را اجرا کرده و از تسک بار روی آیکون برنامه راست کلیک کنید. اکنون میتوانید در هر لحظه مموریتان را writeable یا readonly نمایید.

1

usb

 

دانلود

Sepehr Baghi

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :