PanoramaPlus نر م افزاری برای ساخت تصاویر پانوراما

نوشته شده توسط نیما مالکی در 10 مهر 1390. در بخش : نرم افزار - معرفی

perfect-your-panorama

گاهی اوقات زمانی که میخوایم یک عکس یادگاری از طبیعت یا اعضای خانواده خود بگیریم فریم تصویر کمی ناکافی برای نشان دادن تمامی زیبایی هاست. شاید میخواهید یک عکس دسته جمعی از تمامی دانش آموزان یک سال تحصیلی در مدرسه خود بگیرید. جمع کردن تمامی افراد تنها در یک فریم کمی دشوار و تا حدودی غیر ممکن است. اما اگر ما به شما روشی را معرفی کنیم که توسط آن بتوانید مانند عکاسان حرفه ای تصاویر پانوراما تهیه کنید چه ؟automate-panoramasپانوراما چیست ؟
شاید بسیاری از افراد تا کنون نام پانوراما را نشنیده باشند ولی بر اساس تعریف دیکشنری گوگل پانوراما به تصاویری گفته میوشد که به صورت افقی محدوده بیشتری را نسبت به یک تصویر معمولی در عکس پوشش میدهد. این امر در دوربین های حرفه ای به وسیله یک لنز و در دوربین های آماتور به وسیله الصاق چند تصویر به هم پدید می آید.

پانوراما پلاس ( Panorama Plus ) نرم افزاری است که به ما کمک میکند تا بوسیله همین دوربین ها آماتور تصاویر خود را گرفته و بعدا توسط این نرم افزار تنها با یک کلیک آنها را به هم بچسبانیم.
تشخیص این نرم افزار در مورد نقاط مشترک تصاویر و قسمت ها تکراری فوق العاده بالا است. برای استفاده از نرم افزار تنها کافی است روی دکمه Creat Panorama کلیک نمایید.

Add-Photos
Creating-panorama

مطمئن باشید که تصاویر گرفته شده حداقل داری چند نقطه مشترک باشند مگر نه با ارور زیر مواجه خواهید شد

PanoramaPlus-Error

 

اگر دوست دارید قانون کپی رایت را رعایت نمایید از لینک زیر نسخه رایگان و کم امکانات این نرم افزار را دانلود کنید.

دانلود نسخه رایگان

اما اگر طالب قانون کپی رایت نیستید میتوانید نسخه کرک شده آن را از لینک زیر دانلود نمایید. ( رمز فایل : www.asandownload.com )

http://dl.asandownload.com/SoftWare/Graphic/Image_Editor/Serif_PanoramaPlus_Build_4.0.1.008_www.AsanDownload.com.zip

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :