Cover Retriever ابزاری برای گذاشتن آلبوم کاور به فایلهای موسیقی

نوشته شده توسط نیما مالکی در 08 مهر 1390. در بخش : نرم افزار - معرفی

apply-directory

همواره يکي از مشکلات ما ايراني ها در مورد فايل هاي موسيقي نداشتن کاور آلبوم يا همان Album Cover Art ميباشد. با پيشرفت پليرهاي موبايل و تبلت ها و ... يکي از اصلي ترين شاخصه هاي افراد براي انتخاب فايل موسيقي مورد نظر انتخاب آلبوم کاور آن مي باشد.

دليل نداشتن کاور هم که کاملا معلوم است و به خاطر اينکه در ايران اکثريت اين فايل ها دزدي يا ضبط شده از شبکه هاي ماهواره اي و ... ميباشد ، اين فايل ها فاقد آلبوم کاور ميباشند. اما امروز قصد معرفي نرم افزاري را دارم که توسط آن ميتوانيد به رايگان آلبوم کاور قطعات موسیقی را دانلود و روی فایلهای موسیقیتان اعمال نمایید. نام اين نرم افزار  Cover Reteriver ميباشد.

توسط اين نرم افزار شما به دو صورت ميتوانيد اين کار را انجام دهيد :

1- براي فايل هاي موسيقي به صورت تک تک آلبوم کاور قرار دهيد.
2- به صورت يکجا به يک پوشه موسيقي آلبوم کاور قرار دهيد.

cover-retreiver-2

در ابتداي اجراي نرم افزار ، از شما خواسته ميشود تا پوشه موسيقي خود را انتخاب نماييد. سپس ليستي از تمامي موسيقي هاي داخل پوشه در سمت چپ به نمايش گذاشته ميشود. شما با انتخاب هر يک از فايل ها ميتوانيد اطلاعات آنرا ديده و در صورت نياز اقدام به تغيير آنها کنيد. آلبوم کاور ها نیز به طور اتوماتیک از سرور آنلاین جستجو شده و برای شما نمایش داده میشود.

cover-retreiver-3


برای افزودن آلبوم کاور ، وقتي آلبوم کاور مورد نظر را انتخاب کرديد گزينه Embed in the file را تيک بزنيد و روي گزينه save کليک نماييد. اگر هم خواستيد تمام فايل هاي موجود در پوشه مورد نظر همان  آلبوم کاور را داشته باشند پس از تيک زدن گزينه Embed in the file گزينه Apply to all in the directory را نيز تيک زده و گزينه save را کليک کنيد.

در ياد داشته باشيد براي اجراي اين نرم افزار بايد Microsoft .NET Frmaework 4 بايد روي ويندوز شما نصب شده باشد.

دانلود نرم افزار Cover Reteriver

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :