سرویس پک جدید برای ویندوز 7

نوشته شده توسط نیما مالکی در 25 دی 1388. در بخش : نرم افزار - سیستم عامل

ms_win7شکی نیست که مایکروسافت در تلاش است تا قابلیت ها و امنیت سیستم عامل ویندوز ۷ را مرتباً بهبود و ارتقاء دهد.

به گفته بسیاری از منابع خبری، سرویس پک اول ویندوز ۷ هم اکنون آماده شده است. امروز وبلاگ ها و سایت های زیادی در اینترنت جزئیات این سرویس پک را منتشر ساختند و به کاربران اعلام کردند که سیستم عامل خود را برای این ارتقاء آماده نمایند.

به گزارش سایت ITChiko ، طبق اظهار منابع معتبر از درون مایکروسافت نسخه اولیه این سرویس پک در ژوئن ۲۰۱۰ در اختیار آزمایش کنندگان این شرکت قرار داده خواهد شد و پس از آن در ماه سپتامبر ۲۰۱۰ برای دانلود عموم منتشر می گردد.

همچنین در سایت ZDnet آماده است، همانند روال قبلی برای تمامی سرویس پک ها این سرویس پک نیز به برطرف کردن تمام خطاها (Bug) و اصلاحاتی (Fix) که از ماه اکتوبر سال گذشته در رابطه با ویندوز ۷ گزارش شده بود می پردازد. در حقیقت، کاربران می توانند مطمئن باشند که تمام

بازخوردهای آنها پیرامون ویندوز ۷ توسط مایکروسافت مورد توجه قرار گرفته است.

شاید بتوان گفت تغییر مهمی که در سرویس پک اول ویندوز ۷ مشاهده خواهیم کرد پشتیبانی آن از USB 3.0 می باشد.

به گفته InfoWorld، این بهبودها در پشتیبانی بهتر از بلوتوث و Wi-Fi نیز مشاهده خواهد شد.

ZDnet از مایکروسافت سوال کرده است که علت عجله آنها برای انتشار این سرویس پک چیست ؟! پاسخ کارشناسان آن است که ظاهراً برخی از شرکت های بزرگ تجاری منتظر آن هستند تا قبل از پیوستن به ویندوز ۷ نحوه پشتیبانی آتی مایکروسافت از آنرا بررسی نمایند. به همین دلیل مایکروسافت قصد دارد بگوید که آنها مدام در حال ارتقاء و بهبود ویندوز ۷ می باشند. ویندوز ۷ سیستم عاملی که کاملاً پایدار و امن برای استفاده در موسسات تجاری است.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :