اولین تصاویر تبلت دل با نام های Streak 10 و Streak 7

نوشته شده توسط نیما مالکی در 30 فروردين 1389. در بخش : سخت افزار - تبلت

dell-tablet-streak-7-10

اخیراً وب سایت Engadget تصاویری که به صورت مخفیانه از این رایانه لوحی به دست آمده، منتشر کرده است. به گفته این پایگاه خبری، رایانه لوحی دل “Streak” نام دارد و در دو مدل مختلف با نمایشگرهای ۷ و ۱۰ اینچی ساخته شده است که می‌تواند برای رایانه قابل‌حمل پیشین این شرکت موسوم به Mini 5 یک مکمل باشد. هنوز هیچ یک از رایانه‌های لوحی لمسی دل روانه بازار نشده‌اند، اما این جریان به زودی تغییر خواهد کرد. این شرکت در ماه فوریه برای نخستین بار رایانه قابل‌حمل Mini 5 خود را معرفی کرد و توضیح داد که آن را پیش از تابستان به دست کاربران می‌رساند. اما رایانه لوحی Streak در اندازه بزرگتر و با نمایشگرهای ۷ و ۱۰ اینچی ساخته شده است که گفته می‌شود مدل ۷ اینچی این محصول اواخر سال جاری میلادی و مدل ۱۰ اینچی آن اوایل سال آتی وارد بازار شود....

هنوز نسخه ویژه‌ای از سیستم‌عامل اندروید گوگل که قرار است روی این رایانه لوحی نصب شود،‌ مشخص نشده است. با این اتفاق، صاحبان رایانه لوحی دل می‌توانند از ۳۸ برنامه‌ای که در فروشگاه اینترنتی مربوطه عرضه شده است، استفاده کنند. آن دسته از کاربرانی که قصد دارند امکانات متفاوتی با گوشی هوشمند خود از جمله گشت‌وگذارهای اینترنتی، تماشای تصاویر ویدیویی باکیفیت و خواندن کتاب‌های الکترونیکی را در اختیار داشته باشند، باید تا عرضه مدل ۱۰ اینچی رایانه لوحی دل صبر کنند.

رایانه جیبی ۵ اینچی Mini 5 دل شباهت زیادی به گوشی‌های هوشمند بزرگ دارد که البته اندازه آن نظر علاقمندان به رایانه لوحی را چندان به خود جلب نمی‌کند.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :