تبدیل"LCD"به"3D"

نوشته شده توسط محمد مجربی در 08 مرداد 1390. در بخش : سخت افزار - معرفی

pic3d

آیا تا به حال موفق به خرید گوشی های فوق باریک سه بعدی با برندهائی همچون "HTC EVO 3D" و "LG Optimus 3D" و ... شده اید؟اگر موفق به این کار نشده اید نگران نباشید چراکه محققان خلاق ژاپنی لایه ای پلاستیکی با نام " Pic3D " طراحی کرده اند که براحتی ال سی دیِ  اسمارت فون های شما را تبدیل به "3D " میکند.

 

سازنده این محصول - Global Wave - ادعا میکند که این لایه پلاستیکی قابلیت پیشبرد نور تا 90% فاصله را داشته و همچنین از زاویه دید 120 درجه پشتیبانی میکند. علاوه بر اینها این محصول از فناوری عدسی ذره بینی یا "lenticular lens system"برخوردار است که با این فناوری دیگر هیچ نیازی به عینک نخواهد بود. طریقه و فرایند نصب این لایه پلاستیکی مدرن بسیار آسان بوده و همچون نصب صفحات ضد خش گوشی های لمسی است اما مطمئنا برای سازگاری با گوشی به نصب نرم افزاری جداگانه روی موبایل نیاز خواهد داشت.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای تولید و انتشار این محصول در ابعاد مختلف برای اسمارت فون ها و تبلت ها و نوت بوک ها و حتی برای دسکتاپ ها میباشد.قیمت تخمینی این محصول چیزی در حدود 2000 ین (تقریبا 26 دلار) برای موبایل ها یا اسمارت فون ها و 15000  ین (تقریبا 191 دلار) برای انواع رایانه ها و ریز رایانه ها است.اگر همه چیز بر طبق برنامه پیش برود این محصول در ماه آگوست منتشر خواهد شد.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :