مسافرت تابستانی با کروم بوک

نوشته شده توسط نیما مالکی در 27 تیر 1390. در بخش : سخت افزار - تبلت

DSC_0066

کروم بوک با عمر باطری 8 ساعت ، وزنی سبک و اتصالات وای فای و 3G ، خاطره یک سفر لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد. این سخنی است که گوگل در مورد محصول جدید خود ادعا میکند.


گوگل با همکاری خطوط هواپیمایی ویرجین امریکا و ایس هتل بر آن شده است تا شانس استفاده از کروم بوک را در طول سفر برای شما به ارمغان آورد.


زمانی که شما توسط خطوط هواپیمایی ویرجین امریکا از سانفرانسیسکو ، شیکاگو ، دالاس یا بوستون سفر خود را آغاز می کنید ، در کنار دروازه کنترل بلیط ، دنبال کروم زون باشید. شما میتوانید از یک کروم بوک به همراه اتصال وای فای رایگان در پرواز بهره ببرید.
اگر قسمتی از مسافرت شما صرف ماندن در نیویورک خواهد شد، در اتاق شما در هتل ایس یک کروم بوک رایگان منتظر شماست. شما میتوانید این کروم بوک را به همراه وای فای و 3G رایگان در داخل یا خارج هتل در اختیار داشته باشید.


chromebook_aceگوگل برای لذت بخش تر شدن دوره مسافرت تابستانی شما ، دو برنامه جدید را به این کروم بوک ها اضافه کرده است. نرم افزار Ace New York Field Guide ، راهنمای شما برای یافتن بهترین مناطق گردشگری در نیویورک خواهد بود. یک  بازی به نام Beat the Boot نیز اضافه شده است که میتواند گزینه مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت شما باشد.
شما همچنین میتوانید از هزاران نرم افزار تحت وب که در کروم وب استور منتظر شما هستند بهره ببرید ، و لذت بوت 8 ثانیه ای را احساس نمایید.


توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :