پشتیبانی آی پد از دوربین

نوشته شده توسط نیما مالکی در 14 بهمن 1388. در بخش : سخت افزار - اخبار داغ

ipad_heroهنگامیکه اپل از محصول iPad پرده‌برداری کرد بسیاری از کاربران از نبود یک دوربین در این دستگاه ناراضی شدند.

اما چرا اپل از قرادادن دوربین در این دستگاه خودداری کرده است؟ آنها دستگاهی را تبلیغ می‌کنند که ادعا دارد زندگی چند رسانه‌ای و ارتباطی کاربران را از پیش آسانتر می‌کند. آیا دوربین به این بازاریابی کمک نمی‌کند؟

شرکت تعمیراتی که Mission Repair نام دارد بتازگی بار لوازم جانبی و یدکی دستگاه iPad را از کمپانی Apple دریافت کرده است. و اما

در نخستین نگاه به این لوازم متوجه می‌شوید که قاب «آی پد» از قرارگیری یک دوربین وب‌کم پشتیبانی میکند. این طراحی مسلماً خبر از برخورداری آی پدهایی دوربین دار می‌دهد.

حتی طراحی بطوری انجام گردیده است که وب‌کم یک دستگاه MacBook را براحتی در خود محافظت می‌نماید.

پس چرا اپل از ارائه آی پد دوربین دار خودداری کرده است؟ درحالیکه این دستگاه از پیش طراحی گردیده است تا از یک عدد دوربین برخوردار باشد.

شاید درحالیکه برای این سوال دلیل منصفانه‌ای نیز وجود داشته باشد، اما بهتر است به رفتار گذشته Apple توجه بیشتری کنیم. درحال حاضر کارشناسان بر این نظر توافق دارند که اپل ارائه iPad به همراه دوربین را برای مدل‌های آینده این دستگاه به تعویق انداخته است.

اپل اسرار بسیاری دارد که خواسته ها، اما نه مهمترین‌ها را از دستگاه‌های خود حذف کند. برای مثال به iPhone توجه کنید. به واقع چه مدت طول کشید تا این شرکت، امکان ارسال MMS در این محصول را ایجاد کند؟

 

ipad_webcam

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :