درباره ما

•نوشته شده توسط نیما مالکی• ??در?? •11 دی 1388•.

بسمه تعالی

 

s5_logo

مجله اینترنتی آی تی کده کار خود را به حول و قوه الهی در آغاز سال 2010 میلادی مصادف با یازدهم دی ماه سال 1388 آغاز نمود.

آی تی کده بر آمده از دو واژه آی تی (به معنی فناوری اطلاعات) و کده (به معنی خانه) است که در کل "خانه فناوری اطلاعات" معنی میشود . اینجا محلی است که شما در آن میتوانید با تکنولوژی های روز دنیا آشنا شوید، ترفندهای جدید بیاموزید ، اخبارهای دست اول را بخوانید ، نقد و بررسی نمایشگاه ها ،گجت ها و ... را مطالعه کنید و به طور کلی دنیای دیجیتالی را لمس نمایید.

سخت افزار ، نرم افزار ، موبایل ، گیم ، اینترنت ، امنیت ، گجت ها و تبلت ها شاخصه های اصلی ما در نوشتن مطالب هستند. همچنین در میان این مطالب گریزی نیز به زمینه های گوناگون از جمله فیلم ، فناوری در ساخت و سرگرمی خواهیم داشت.

مطمئنا هدف نهایی ما و تمامی همکاران ما در دنیای مجازی از آگاهی بخشیدن به کاربران، ارتقاء دانش بازدیدکنندگان شریف ایرانی است و در این راه دست تمامی علاقه‌مندان و دوستداران را به گرمی می‌فشاریم و همینجا از تمامی کسانی که به نوعی ما را لایق آثار خود می‌دانند دعوت به عمل می‌آوریم.

بنابر قوانین جدید آی تی کده تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب مربوط به مجله اینترنتی آی تی کده میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب با درج یا بدون درج مطالب ممنوع است. دلیل این امر این است که تعدادی وب سایت با کپی برداری از مطالبی که ساعتها وقت نویسندگان این مجله و دیگر وب سایت ها را به خود اختصاص داده به بازدیدهای بالا رسیده اند و این کار خود را با درج یک لینک توجیه مینمایند. صحیح ترین روش برای انتشار اخبار استفاده از ابزار اشتراک و اشتراک گذاری آن در گودر و شبکه های اجتماعی است. افراد تنها در صورتی حق درج مطالب در نشریه های چاپی را دارند که ابتدا از طریق تماس با سردبیر اجازه آن را کسب نمایند.

شما عزیزان می توانید پیشنهادها و انتقادات خود را از طریق قسمت تماس با سردبیر ، با تیم آی تی کده در میان گذارید. و یا نظرات و سوالات خود ، در مورد مطالب درج شده را توسط قسمت نظرات به ما انتقال دهید تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی و یا پاسخ داده شود.

با تشکر 

سردبیر مجله : نیما مالکی

نویسندگان :سپهر باقی ، نازنین جعفری ، محمود حسینی ، محمد مجربی تبریزی ، علی تنهائی 

 برای برقراری تماس با ما با آی دی تلگرام @nimaleki در ارتباط باشید.

itkadeh-logo-mouse

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :

??مطالب مرتبط??