سونی شرکت سازنده بازی "LittleBigPlanet" را خرید

نوشته شده توسط امیر رضا عدالت در 21 اسفند 1388. در بخش : گیم - اخبار داغ

littlebigplanetشرکت سونی استودیوی انگلیسی توسعه‌دهنده بازی "LittleBigPlanet" را که یکی از خلاق‌ترین شرکت‌های سازنده بازی‌های ویدیوئی است،خریداری کرد.به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه "دیلی‌تلگراف" شرکت سونی اعلام کرد که به صورت رسمی استودیوی سازنده بازی "Little Big Planet" را خریداری کرده است.
این شرکت انگلیسی توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیوئی یکی از خلاق‌ترین شرکت‌های سازنده بازی‌های ویدیوئی است که توانسته است با تولید بازی "LittleBigPlanet" برای کنسول بازی پلی‌استیشن شرکت سونی میلیون‌ها دلار پول و جایزه به جیب شرکت سونی واریز کند.
"Little Big Planet" یک بازی بسیار جالب است که به کاربر خود امکان بالاتر بردن سطح بازی خود را می‌داد و می‌توانست سهم خود را با سایر گیمرها تقسیم کند. ادامه مطلب

 

 

"یوشیدا شوهی" رییس استودیوی بازی‌سازی سونی در این مورد گفت: "خانواده ما یعنی سونی متعهد به ایجاد تجربیات جدیدی است و ما معتقدیم که با پیوستن این استودیو به ما به حرکت روبه جلوی خود ادامه خواهیم داد و در ضمن "Media Molecule" پروژه‌های جالبی در دست دارند که در آینده نزدیک اطلاعاتی از آنها در اختیار شما قرار می‌دهیم.".
استودیوی بازیسازی سونی دارای بیش از 15 استودیوی توسعه بازی در ژاپن، ایالات متحده، انگلستان و هلند است.

 

image-35C2_4B94B430

 

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :