theTabs افزونه ای برای پیش نمایش تمامی تب ها در کروم

نوشته شده توسط نیما مالکی در 02 مهر 1390. در بخش : وب و اینترنت - ترفند

theTabs

نفرت از اينترنت اکسپلورر همواره يکي از مولفه هاي افرادي بوده است که با اينترنت سرو کار زيادي دارند. اما با پيشرفت اينترنت اکسپلورر و بالا رفتن شماره نسخه هاي آن ، شاهد بعضي از امکانات در آنها ميشويم که شايد برايمان آرزو باشد که چنين امکاني را در مرورگر محبوب خود داشته باشيم. يکي از اين امکانات امکان نمايش تمامي تب هاي باز شده در يک پنجره است که به طور هم زمان نيز بتوانيم پيش نمايش تمامي آنها را مشاهده کنيم.

اينکار زماني ضروري تر ميشود که تعداد تب هاي بسيار  فراواني را باز کرده و به قول خودمان در ميان انبوه تب ها گم شده باشيم. در اين زمان است که يافتن تب ها توسط اين روش آسانتر ميشود.

با گذر زمان تعداد کاربران گوگل کروم در حال افزايش است و کم کم اين مرورگر جاي خود را به عنوان مرورگر اصلي بسياري از افراد پر کرده است. امروز قصد معرفي افزونه اي را دارم که به وسيله آن ميتوانيد قابليت مورد ذکر را به وسيله آن در مرورگر کروم تجربه نماييد.
پس از نصب افزونه اين افزونه در کنار آدرس بار نمايش داده خواهد شد. پس از کليک بر روي آن صفحه اي شبيه Speed dial بسيار ي از مرورگرها به نمايش در خواهد آمد.

theTabs-preview

بر روي هر پيش نمايش کوچک دو دکمه قابل مشاهده است. اولي دکمه بستن تب و دومي بزرگنمايي ميباشد.

عبارت " Update all previews " نيز در بالاي تمامي پيش نمايش ها وجود دارد که با زدن آن ميتوانيد تمامي پيش نمايش هاي تب ها را تازه کنيد.

دانلود افزونه

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :