امکان اشتراک گذاری به دکمه گوگل +1 افزوده شد

نوشته شده توسط نیما مالکی در 04 شهریور 1390. در بخش : وب و اینترنت - اخبار داغ

google-plus-1-button-logo

بنابر گفته مسولان گوگل : اکنون دکمه گوگل پلاس در بیشتر از 1 میلیون وب سایت در سراسر جهان موجود است و روزانه 4 میلیارد بار نمایش داده میشود !
بعد از خبری که در مورد سریع تر شدن این دکمه انتشار یافت و در آی تی کده نیز منتشر شد ، اکنون گوگل دو سرویس اشتراک گذاری و snippets را نیز به این دکمه افزوده است.
1- به اشتراک گذاری مطلب در گوگل پلاس :

نمیدانم برای شما نیز اینطور بوده یا نه ولی اینکه برای به اشتراک گذاری یک لینک مجبور به ورود به پلاس بودید ، مرا به شدت عصبی میکرد. شاید خیلی ها هنوز تفاوت +1 را با share کردن ندانند. بگذارید کمی واضح تر توضیح دهم. +1 همان لایک کردن فیس بوک است با این تفاوت که شما با اینکار به گوگل یعنی بزرگترین موتور جستجوگر دنیا میگویید که این صفحه برایتان مفید بوده و دوست دارید که این مطلب در ابتدای لیست جستجو قرار گیرد و همچنین دوستان شما هنگام جستجو از آن آگاه خواهند شد. با share کردن هم که این مطلب را در صفحه شخصی خود قرار میدهید تا دوستان شما از آن آگاه گردند.

dead_poets_society


2- Snippets
زمانی که شما یک مطلب را میخواهید به اشتراک بگذارید یک بالونی باز میشود که یک توضیح کوتاه ، یک تصویر از مطلب ، گزینه هایی برای انتخاب گروه مورد نظر برای اشتراک و حتی ایمیل کردن آن به یکی ازدوستان که هنوز در پلاس عضو نیست وجود دارد. به این بالون snippets میگویند.

این تغییرات از هفته بعد به صورت جهانی منتشر خواهد ولی اگر کمی عجله دارید و میخواهید از همین حالا آن را امتحان کنید ، میتوانید از این صفحه اقدام به عضویت برای حالت آزمایشی کنید.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :