وایمکس ایرانسل به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد رسول اکرم (ص) با ۱۰٪ تخفیف عرضه میشود

نوشته شده توسط نیما مالکی در 02 اسفند 1388. در بخش : وب و اینترنت - اخبار داغ

wimax-logo2کاربراني که به دنبال کيفيت برتر اينترنت هستند و مي‌خواهند در محل‌هاي مختلف از جمله محل کار، منزل و يا منزل دوستان و آشنايان به اينترنت پرسرعت بي‌سيم دسترسي داشته باشند، مي‌توانند بدون نياز به خط تلفن و با بهره‌گيري از کيفيت بالاي امواج وايمکس و امکانات مودم‌هاي داخلي وايمکس، از اينترنت پرسرعت بي‌سيم استفاده کنند.
آرش كريم بيگي - مدير روابط عمومي ايرانسل - در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام اين خبر درباره مودم‌هاي وايمكس ايرانسل گفت: در حال حاضر دو نوع مودم داخلي و فضاي باز به مشتركان و متقاضيان عرضه مي‌شود كه مودم داخلي با آنتن داخلي خود ضمن پشتيباني از استاندارد امنيتي امكان پشتيباني از سرويس تلفن اينترنتي يا همان VoIP را هم داراست.
به گفته وي اين مودم با ابعادي كوچك و قابليت نصب و كاربرد بسيار آسان، متناسب با فضاي منزل و يا دفاتر كار كوچك طراحي شده و با بهاي 110هزار تومان فروخته مي‌شود.
كريم‌بيگي درباره مودم فضاي باز وايمكس ايرانسل نيز گفت: اين مودم كه در خارج از ساختمان نصب مي‌شود به علت قدرت گيرندگي بسيار بالا، براي مكان‌هايي كه به علت فشردگي ساختمان‌ها، فركانس‌ها ضعيف است طراحي و توصيه شده است و با بهاي 220هزار تومان به متقاضيان عرضه مي‌شود.
به گفته وي در حال حاضر استفاده از خدمات پيشرفته وايمكس ايرانسل در 7 کلانشهر تهران، اصفهان، شيراز، تبريز، مشهد، اهواز و کرج و براي اولين بار در ايران در طرح‌هاي تعرفه متنوع و در سرعت‌هاي 64، 128، 256، 512 كيلوبيت بر ثانيه و يك و دو مگابيت بر ثانيه فراهم شده است.
مدير روابط عمومي ايرانسل گفت: کاربران خانگي که به اينترنت پرسرعت دسترسي ندارند، مي‌توانند با دسترسي به شبکه وسيع وايمکس ايرانسل، دسترسي خود را به اينترنت تامين کنند.
او ادامه داد: همچنين شرکت‌هاي بزرگ و يا درحال توسعه نيز که فن‌آوري ADSL ديگر پاسخگوي نيازهاي آنان نيست و يا شرکت‌هايي با شعب و دفاتر مختلف در شهرها و مناطق مختلف مي‌توانند تمامي نيازهاي تجاري خود را با استفاده از فن‌آوري وايمکس ايرانسل و خدمات متنوع آن برطرف کنند.
به گفته وي ثبت‌نام سرويس وايمكس ايرانسل با مراجعه به نمايندگان مجاز وايمكس ايرانسل و يا از طريق تماس با مركز تماس 24 ساعته پشتيباني وايمكس ايرانسل به شماره 707 براي تماس از خطوط ايرانسل و 09377070000 براي تماس از ساير خطوط ممكن است.
به گفته او همچنين به مناسبت فرارسيدن سالروز ميلاد با سعادت پيامبر اکرم، حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، کليه کاربراني جديدي که از تاريخ اول تا 19 اسفندماه سال جاري، نسبت به اشتراک سرويس وايمکس ايرانسل خود اقدام نمايند، مي‌توانند از 10 درصد تخفيف در هزينه اشتراک ماهيانه دوره آتي سرويس خود بهره مند شوند.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :