برترین شرکت های ارائه دهنده “هاست” در نخستین ماه سال ۲۰۱۰

نوشته شده توسط نیما مالکی در 30 بهمن 1388. در بخش : وب و اینترنت - اخبار داغ

به گزارش وب سایت معتبر NetCraft که در زمینه شرکت های ارائه دهنده هاست و سرور به تحقیق می پردازد، در نخستین ماه سال جاری میلادی دو کمپانی The Planet و Hosting 4 Less بهترین کیفیت و سرویس های لازم را برای مشترکان خود فراهم ساخته اند.

در این تحقیق، بجز یک مورد هر دو این سایت ها به تمام درخواستهای ارسال شده از طرف NetCraft پاسخ داده اند.  ادامه مطلب

The Planet ارائه دهنده سرورهای اختصاصی، هاست، دامین و دیگر خدمات اینترنتی مرتبط می باشد که دارای ۲۰٫۰۰۰ شرکت تجاری وابسته است. بر روی سرورهای The Planet بیش از ۱۰ میلیون وب سایت قرار دارد و در تحقیق صورت گرفته توسط NetCraft رتبه نخست را کسب نمود. وب سایت رسمی این کمپانی بر روی سرورهای ویندوز سرور ۲۰۰۳ می باشد.

Hosting 4 Less نیز توانست رتبه دوم را کسب نماید. سرویس های این شرکت در ۹۹% زمان ها آنلاین و برقرار بوده است و از جمله امن ترین سرویس دهندگان اینتنت می باشد. سابقه Hosting 4 Less به سال ۱۹۹۸ باز می گردد. وب سایت رسمی این کمپانی بر روی سرورهای لینوکس و آپاچی می باشد.

در آزمایشی دیگر NetCraft صفحه ای اختصاصی بوجود آورده است که سرعت پاسخگویی ۵۰ سرویس دهنده هاست/سرور معروف در اینترنت را مورد بررسی قرار داده است. در این آزمایش هر شرکت به مدت ۱۵ دقیقه تحت آزمایش قرار گرفته است و درخواستهایی از نقاط متفاوت اینترنت به سوی آن ارسال شده و در نهایت میانگین آنها درج شده است.

مشاهده لیست کامل سایت های بررسی شده

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :