نسخه نهایی فایرفاکس ۳٫۶ جهت دانلود منتشر شد.

نوشته شده توسط نیما مالکی در 02 بهمن 1388. در بخش : وب و اینترنت - اخبار داغ

نسخه نهایی فایرفاکس ۳٫۶ جهت دانلود منتشر شد.

دقایقی پیش تیم توسعه دهنده بنیاد موزیلا با ارسال ایمیلی خبر انتشار فایرفاکس ۳٫۶ را اعلام نمود. لطفاً پس از دانلود نظر خود را در رابطه با تغییرات آن برای ما نیز ارسال کنید.

در مجموع می توان فایرفاکس ۳٫۶ را یک نگارش کاملاً بهبود یافته دانست که دارای امکانات و قابلیت های جدیدی نیز شده است. به ادعای تیم موزیلا این نسخه نسبت به نسخه های قدیمی تر که ۶ ماه پیش ارائه شده بودند، ۲۰ درصد افزایش سرعت پیدا کرده است.

این افزایش سرعت در تمامی بخش ها همچون، خواندن ایمیل، بارگزاری تصاویر در اینترنت، مشاهده ویدیو و یا حتی مرور شبکه های اجتماعی قابل لمس خواهد بود.

جالب است که بدانید، تنها ۲ روز پیش بود که موزیلا نسخه انتخابی (Release Candidate 2) فایرفاکس ۳٫۶ را منتشر کرده بود و کسی حدس نمی زد به این سرعت نسخه نهایی آماده شود.

در زیر لیست تغییرات جدید فایرفاکس ۳٫۶ را مشاهده می نمایید:

- Personas : مدیریت و شخصی سازی محیط ظاهری فایرفاکس. تنها با زدن یک کلیک نمای ظاهری جدید به اسم Personas را انتخاب کنید. بدون آنکه نیاز باشد مرورگر شما دوباره راه اندازی شود.

- Plugin Updater : به منظور محافظت شما در برابر تهدیدات ناشی از برخی افزونه های قدیمی. فایرفاکس از این پس مراقبت بیشتری بر روی افزونه ها خواهد داشت و مرتباً آنها را به روز نگاه می دارد.

- Stability Improvements : فایرفکس ۳٫۶ به مراتب در برابر برنامه های جانبی که باعث از کار افتادن و ایجاد اختلال در آن می شدند مقاوم شده است.

Form Complete : هنگامیکه به صورت آنلاین یک فرم را تکمیل می کنید فایرفاکس کادرهای مورد نظر را با اطلاعات قبلی شما به صورت خودکار تکمیل می نماید.

Performance : بهبود کارکرد جاوااسکریپت، بهبود کلی مرور صفحات وب و همچین اجرای اولیه برنامه.

Open Video and Audio : از این پس بدلیل پشتیبانی کامل از فرمت HTML 5 امکان نمایش فیلم های ویدیویی به صورت Full Screen در مرورگر و پشتیبانی از Poster Frame ها وجود خواهد داشت.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :