مشکل آیفون نسل چهارم با چپ دست ها !

نوشته شده توسط امین حسینی در 07 تیر 1389. در بخش : موبایل - نقد و بررسی

Apple-iPhone-4g-A

آی فون نسل چهارم یا I Phone 4G با چپ دست ها چپ افتاد! همان طور که می دانید مدت زیادی از عرضه گوشی نسل چهارمی شرکت Apple یعنی آی فون نسل چهارم نمی گذرد اما سازندگان آن متوجه مشکل پیش بینی نشده در این گوشی خارق العاده جدید اپل Apple شده اند ! اگر علاقه مند هستید از این مشکل با خبر شوید به ادامه همین مطب از آی تی کده مراجعه کنید…

همان طور که می دانید ۱۰% افراد در دنیا چپ دست هستند . این افراد آموخته اند که برای بقا که برای بقا باید مبارزات سختی را با دنیایی مملو از راست دستها انجام دهند . اکنون در شرایطی که بسیاری از شرکت های بزرک دنیا در حال ارائه ابزار های ویژه چپ دست ها هستند ، شرکت استیو جابز کاربران چپ دست خود را مایوس کرد .

در حقیقت آیفون  I Phone 4G که چند روز قبل رسما در بازار های آمریکا عرضه شد دچار نقص پیش بینی نشده ای شده است که شرکت اپل را بشدت سردرگم کرده است !

ماجرای این نقص از انجایی آغاز شد که پس از فروش موفقیت آمیز آی فون نسل چهارم در اولین روز عرضه رسمی ، بسیاری از افراد با نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت تماس گرفتند و اطلاع دادند که با آنتن دهی این تلفن همراه مشکل دارند .

پس از بررسی ها مشخص شد بیشتر کاربران شاکی چپ دست ها هستند و زمانی که گوشی را در دست چپ خود می گرفتند آنتن خود را از دست می دادند !

بر اساس گزارش Macitynet ، بخاطر همین استیو جابز شخصا وارد میدان شده و ضمن تایید مشکل پیش بینی نشده و شگفت انگیز توضیح داد : آنتن آیفون جدید در موقعیتی قرار دارد که وقتی کاربر این دستگاه را از سمت چپ می گیرد روی آن کاملا پوشیده می شود و سیگنال های موبایل از بین می رود !
رئیس شرکت بزرگ اپل افزود : تمام تلفن های همراه فضای حساسی دارند ، بنابر این ما از کابران خود می خواهیم این تلفن همراه را از سمت راست بگیرند!

منبع : ام تی موبایل

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :