MegaPlayer نرم افزاری برای جستجو و دانلود ویدیوها در آندروید

نوشته شده توسط محمد مجربی در 24 شهریور 1390. در بخش : موبایل - نرم افزار

MegaPlayer-01

اگر شما هم به دنبال دانلود فایلهای ویدئویی از سایتهای مختلف بر روی گوشی آندرویدی خود هستید ما به شما (MegaPlayer) را پیشنهاد میکنیم – یک مرورگر و دانلودر آندرویدی که به شما این امکان را میدهد از سایت های ویدئویی  مختلف همچون : (YouTube) و (Megavideo) و (Videobb) و ... به طور مستقیم فایلهای مورد نظرتان را بارگذاری کنید.

برای شروع شما باید یکی از پک های ازمایشی این نرافزار را دانلود کنید . این برنامه علاوه بر سرعت زیاد دانلود امکان باز یافتن دانلود یا همان resume  برای تمامی دانلود ها خواهد داشت.

MegaPlayer-02

طریقه استفاده از این برنامه بسیار آسان است . با دکمه جستجویی که در نوار ابزار مشاهده میشود براحتی میتوان دنبال ویدئو های مورد علاقه خود در سایتهای مذکور بود. تمامی دانلود های در حال انجام در تب مربوط به خود دیده میشوند و شما میتوانید انها را از این تب بازیابی یا متوقف کنید. تب دیگری نیز وجود دارد که با استفاده از مرورگر داخلی خود امکان جستجوی ویدئوی موردنظر شما را فراهم میاورد. با این مرورگر شما میتوانید با استفاده از بوکمارکهای خود و لینکهای فیلمهای مورد نظر به اسانی انها را دریافت و بارگذاری کنید.این برنامه بدون نیاز به فلش پلیر بوده و به همین دلیل کارها دوچندان آسوده شده اند.( FLV) و (MP4) و (AVI) نوع فایلهای مورد پشتیبانی این برنامه هستند ولی این را به خاطر داشته باشید که این برنامه قابلیت پخش هیچ فیلمی را نداشته و برای این کار باید از برنامه دیگری کمک گرفت.

همان طور که گفته شد حداقل یک پک برای شروع کار مورد نیاز است چون هر پک سایتهای مخصوص به خودش را پشتیبانی میکند .به همین خاطر قبل از دانلود فایل ویدئویی از داشتن پک مربوطه اطمینان حاصل فرمایید.این پکها نسخه های فروشی نیز دارند.تمامی دانلود های کامل به صورت مرتب شده بر اساس زمان نشان داده میشوند و در آدرس (/sdcard/MegaPlayer) قابل استفاده هستند.در قسمت تنظیمات این برنامه امکان قفل کردن (Wi-Fi) تا اتمام دریافتها و قطع اتصال در پایان کار به صورت خودکار وجود دارد.

این را هم متذکر میشویم که تمامی مکانیزمهای مذکور در گوشی (Samsung Galaxy S) با موفقیت تست شده اند.شما میتوانید با QR  ذیل این فایل را از مارکت دانلود کنید.

دانلود

MegaPlayer-03

MegaPlayer-04

برچسب ها :

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :