آندروید فون یاهو

نوشته شده توسط محمد مجربی در 31 مرداد 1390. در بخش : موبایل - معرفی گوشی

115735_yahoo-androidcopy

سومین اپراتور بزرگ موبایل ژاپن -SoftBank - اخیرا در مورد موبایل جدید یاهو که به سیستم عامل آندروید نیز مجهز خواهد بود خبری منتشر کرده است.این حرکت از سوی کمپانی یاهو عجیب به نظر میرسد چراکه گوگل بزرگترین رقیب اوست و این اقدام یاهو وقتی بسیار گیج کننده جلوه میکند که در آینده ارتباطی نزدیک با -Microsoft-  (رقیب گوگل) خواهد داشت. البته این را هم نباید فراموش کرد که -Bing -  نیز در این کار دخالت خواهد داشت زیرا موتور جست و جوی یاهو بدان وابسته است

 

این اسمارت فون به صفحه لمسی 4 اینچی و دوربین 8 مگاپیکسلی و بلوتوث 3 و وای-فای و کارت حافظه - microSD- مجهز خواهد بود .سیستم عامل این موبایل آندروید 2.3 مشهور به نان اسفنجی (Gingerbread ) بوده و همچنین مجهز به تلویزیون دیجیتال داخلی نیز خواهد بود. بله یک تلویزیون که خیلی هم تعجب برانگیز نیست چراکه وقتی ژاپنی ها در داخل ماشین هوندا مسابقات کشتی برگزار میکنند این کار برایشان خیلی هم سخت نخواهد بود.

این گوشی توسط شرکت -Sharp-  ساخته شده ولی با نام یاهو عرضه خواهد شد. مطمئنا این موبایل بسیاری از برنامه های کاربردی یاهو را بطور پیش فرض به همراه خواهد داشت.انتظار میرود که این گوشی تا پایان ماه آینده آماده استفاده شود.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :