چگونه ویندوز موبایل ۷ را روی آندروید و iOS تجربه کنیم

نوشته شده توسط نیما مالکی در 15 آذر 1390. در بخش : موبایل - ترفند

android-wp7-demo

بازار سیستم عامل های موبایل یکی از درآمدزا ترین منابع برای شرکت های بزرگ آی تی است. مایکروسافت که کمی از این غافله عقب مانده بود دست به هرکاری میزند تا بار دیگر علاقه مندان به سیستم عامل های هوشمند موبایل را به سوی خود جلب کند. بدین منظور به تازگی این شرکت امکان تجربه رابط کاربری ویندوز موبایل ۷ را برای دارندگان موبایل هایی با سیستم عامل آندروید و iOS به ارمغان آورده است.

نحوه تجربه این سیستم عامل بسیار ساده است و برای بهره مندی از آن کافی است

از طریق مرورگر موبایل خود وارد این صفحه شوید ( توجه داشته باشید این صفحه تنها از طریق مرورگرهای تلفن همراه قابل دسترسی است و توسط مرورگرهای پی سی یا تبلت قابل دسترسی نمیباشد )

ورود به صفحه

پس از ورود شما با تصویری مشابه تصویر بالا مواجه خواهید شد که میتوانید توسط آن ویندوز موبایل ۷ را به طور کامل تجربه کنید ( البته منظورم تنها رابط کاربری آن است )

احساس میشود با اول شدن سیستم عامل ویندوز موبایل ۷ در سال ۲۰۱۱ روند رقابت سیستم عامل های موبایل وارد مرحله جدیدتر و جدی تری خواهد شد به طوریکه از این به بعد تنها شاهد مبارزه آندروید و iOS نخواهیم بود و ویندوز موبایل را نیز باید وارد این بازی خطرناک کنیم !

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :

نظرات   

 
0 # Guest 1390-10-04 09:03
لطفا اسم نرم افزار رو به اینگلیسی بزارد تا با جستو جو بشه دانلودش کرد چون اون لینکی که دادین با موبایل و pc هر دو یه جور می اید.
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن | گزارش به مدیر
 
 
+1 # نیما مالکی 1390-10-06 15:38
دوست عزیز این نرم افزار نیست. فقط توسط مرورگر به اون صفحه برین. همین !

اگه شروع به کار نکرد مشکل از گوشی شماست و توسط مایکروسافت پشتیبانی نمیشه
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن | گزارش به مدیر