پنج اسباب بازی زیبا برای طرفداران کامپیوتر

نوشته شده توسط نیما مالکی در 18 اسفند 1388. در بخش : متفرقه - گجت

امروز قصد معرفی پنج اسباب بازی رو دارم که مطمئنم که خیلی خوشتون میاد.اینها پنج نماد برنامه ها ی اجتماعی-رسانه ای ، آنلاین، و تکنیکی هستند .
لیست زیر را به دقت وارسی کنید و به ما بگویید کدام یکی را برای روی میز خود شایسته تر می یابید.
۱- اوولی پرنده توئیتریفیک
toy-twitter


این پرنده آبی تحسین برانگیز نماینده واقعاً مجسم توئیتریفیک – نماد تصویری ایستگاه پردازشگری مک توئیتر است و شیرین ترین جایگاه را بر روی میز شما از آن خود خواهد ساخت. با قدی حدود چهار اینچ، اوولی “عاشق گب زدن درباره موضاعات روز” البته طبق گفته سازندگانش. دو نمونه اوولی در بازار یافت می شود – یک نمونه پلاستیکی به ارزش ۲۰ دلار، و نمونه دیگری با پوشش از پرهای پلاستیکی به ارزش ۲۶٫۹۵ دلار. حالا تنها چیزی که لازم داریم یک نهنگ کوچک است تا این مجموعه را کامل کند.
قیمت تمام شده : ۱۹٫۹۵دلار  ادامه مطلب


۲- مینی آندروئید(مرد-انسان نما) نادر

toy-android


علاقمندان به آندروئید نه یکی که دوازده گونه مختلف این لوگوی رباتیکی دلفریب را یکجا برای مجموعه خود تهیه می کنند. شروع اولیه با نوع سبز استاندارد بود، اما در این میان یک کارگر با پیراهن و کراوات هم وجود دارد، یک آدم سفید موی، و چندین “گونه شکارچی کمیاب” هم یافت می شود. اینها کارهایی از هنرمند طراح NYC، آندرو بل می باشند، قدهر یک ازاین طرح های پلاستیکی ۳ اینچ است که سر و دستهای آنها قابل چرخش است.
قیمت تمام شده” ۷٫۲۵ دلار
۳- فایرفاکس مخملین

toy-firefox


طرفداران جستجوگر اوپن سورس (open source) موزیلا می توانند علاقه خود را با این عروسک مخملی تشریفاتی ابراز نمایند. از نظر فنی، در واقع این یک پاندای قرمز است، گرچه عملاً یک فایرفاکس است. این عروسک توپر ۹ اینچی بر طبق اظهارموزیلا، از” ظاهر جذاب تضمین شده ایست” بر خوردار است، و درآمد حاصل از فروش به بنیاد موزیلا اختصاص یافته است. حالا آیا می توانیم در اینده نزدیک منتظر ظهور یک روباه کوچک گوش دراز بمانیم؟
قیمت تمام شده” ۱۲٫۰۸ دلار
۴- عروسک مخملی استیو جابز

toy-jobs


علامت تجاری سیاه با گردنی لاکپشت مانند، لباس جین، و عینک: “جابز مخملی” بی تردید نشانی از استیو دارد، و می تواند همانطورمتعصب و قسم خورده برای اپل کارآمد باشد—که آخرینش می توانست کاربردی همانند یک جادوگر سیاه داشته باشد. نمونه بازی لگو-عشق طرفداران اپل پادبریکس (PodBrix) ، جابز مخملی ۱۷ اینچ قد دارد و به این خاطر ساخته شده است که سازندگانش ” همیشه خواهان یک جابزعروسکی نوازشگر” با صورتی “که دیگران هم ممکن است یکی مثل آن را بخواهند” بوده اند. ۵۰۰ تای اول خوب فروش رفته اند، و پادبریکس قول داده تعداد بیشتری بسازد.
قیمت تمام شده: ۲۷٫۹۹ دلار
۵- تاکس پنگوئنی از ارتش گوئن

toy-tuxuse


تاکس، لوگوی لینوکس، به شکل بسیار زیبایی توسط لاری اوینگ ساخته شده است، بعنوان یک عروسک نرم مخملی تجسم بسیاری از جنبه های زندگی واقعی را نشان می دهد. اما ما فکر می کنیممم که بهتزینشان سری موسوم به عروسک های اکتبر می باشند که منبع بی پایانی از ارتش پنگوئن هایش را عرضه می کند سرشار از شگفتی، حواس پرتی و شخصیت های رنگارنگی که توسط هنرمندان مختلف طراحی شده اند. سری گوئن های پلاستیکی حدود ۲٫۵ اینچ قد دارندو به تعداد محدودی عرضه شده است، پس اگریکی شان را دید و خوشتان آمد، می دانید که چه باید بکنید.
قیمت تمام شده: هر یک ۱۰ دلار

منبع: mashable

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :

نظرات   

 
0 # Guest 1390-01-02 16:48
من اگه بخوام از عروسک اندروید داشته باشم از کجا میتونم تهیه کنم؟
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن | گزارش به مدیر
 
 
+1 # نیما مالکی 1390-01-02 17:10
در این لیست نام فروشندگان اسباب بازی اندروید رو نوشته. البته در خارج از کشور

deadzebra.com/.../sales.php
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن | گزارش به مدیر