A30 با نمایشگر ۷ اینچی

نوشته شده توسط نیما مالکی در 10 اسفند 1388. در بخش : متفرقه - گجت

شرکت JXDهنگ کنگی به تازگی یک دستگاه پخش چند رسانه‌ای قابل حمل را به بازار معرفی کرده است.این محصول که با مدل A30 به بازار معرفی شده است، مبتنی بر حافظه فلش بوده و امکان ارتقای حافظه از طریق کارت‌های حافظه SD و SDHC را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. ادامه مطلب

jxd-venus-a30

A30 مجهز به یک نمایشگر بزرگ LCD لمسی با اندازه ۷ اینچ است که تصاویر را با وضوح۹۲۰۰۰۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد.
این دستگاه امکان نمایش فایل‌های ویدئویی با وضوح ۷۶۸ پیکسل را داشته و دارای یک خروجی HDMI برای اتصال به دستگاه‌های HD دیگر است.
فایل‌های ویدئویی با فرمت‌های RM، RMVB، AVI، FLV، MP4، VOB، MOV، ۳GP، MPG و DAT در این دستگاه به نمایش درآمده و فایل‌های موسیقی با فرمت‌های mp3، WMA، APE و FLAC هم در آن اجرا می‌شوند. با این همه، اما هنوز اطلاعاتی درباره زمان و قیمت عرضه این محصول جدید اعلام و منتشر نشده است.
این محصول که با مدل A30 به بازار معرفی شده است، مبتنی بر حافظه فلش بوده و امکان ارتقای حافظه از طریق کارت‌های حافظه SD و SDHC را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.A30 مجهز به یک نمایشگر بزرگ LCD لمسی با اندازه ۷ اینچ است که تصاویر را با وضوح۹۲۰۰۰۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد.این دستگاه امکان نمایش فایل‌های ویدئویی با وضوح ۷۶۸ پیکسل را داشته و دارای یک خروجی HDMI برای اتصال به دستگاه‌های HD دیگر است.فایل‌های ویدئویی با فرمت‌های RM، RMVB، AVI، FLV، MP4، VOB، MOV، ۳GP، MPG و DAT در این دستگاه به نمایش درآمده و فایل‌های موسیقی با فرمت‌های mp3، WMA، APE و FLAC هم در آن اجرا می‌شوند. با این همه، اما هنوز اطلاعاتی درباره زمان و قیمت عرضه این محصول جدید اعلام و منتشر نشده است.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :