نه تبلیغ مبتکرانه در مترو

نوشته شده توسط محمد مجربی در 30 تیر 1389. در بخش : متفرقه - با هم بخندیم

1264875479

مترو به دو دلیل میتواند محل مناسبی برای تبلیغات باشد: اول اینکه تعداد افرادی که از آن استفاده میکنند خیلی زیاد است و دوم اینکه همین افراد مجبورا در ایستگاه برای ترن منتظر خواهند ماند پس حتما چشمشان به هر بهانه ای به تبلیغات خواهد افتاد.

ما قصد داریم 9 مورد از زیباترین های این نوع تبلیغات را برای شما معرفی کنیم.

 

2

1

 

 

4

3

 

1.این تبلیغات به طور هوشمندانه و سنتی  طراحی شده است به طوریکه در عکسهای بالا شما میبینید که خود "Ikea" یکی از اجزای مترو شده و این امکان را برای شما فراهم میکند تا  به جای اینکه روی صندلی های پلاستیکی و سخت بنشینید –روی  صندلی نرم و راحتی بنشینید که این سفر را برای شما خاطره انگیز کند.

ادامه مطلب

5

2.این تبلیغات برای زمانی خوب است که شما منتظر دوستی هستید که احتمالا در شهر گم شده است! اما چرا تظاهر به این نکنیم که در حال گذران اوقات فراغت هستیم؟! این تبیلغ همچنین قوه تخیل شما را نیز بهبود میبخشد.

6

3.آیا شما چنین تبلیغاتی را که بیشتر به محل تبلیغ توجه میکنند تحسین نمیکنید؟ بجای اینکه تبلیغات را در محلی مانند سرتاسر شهر بچسبانیم و هیچ کس به آن توجهی نداشته باشد میتوان کمی تحول ایجاد کرد(عکس بالا).درست است که متن تبلیغ چندان خوشایند نیست اما بازهم مورد تحسین است. ( این تبلیغ یک شرکت دفن و کفن است که میگوید برای دیدن سرویس ما باید کمی جلوتر بیایید !!! )

7

4.این تبلیغ مخصوص کسانی است که با نگه داشتن آبجو (بدون الکل) در دستانشان احساس آرامش میکنند البته بعد از یک روز پر مشغله.

8

5.بدانید هر تبلیغی که مردم را در حال طی مسیر وادار به نگاه کردن کند فوق العاده است. اما آیا سیب زمینی های آویزان از سقف تونل مترو  مردم را بر این خواهد داشت تا مقدار زیادی چیپس بخرند؟!!!!!!!!

9

6.سادگی در امر تبلیغات يك امر مهم است و تبلیغاتی که در بالا مشاهده میکنید گواه این امر است. تنها جنبه منفی این تبلیغات آن است که امکان دارد بعضی از افراد ورزش کار ، دست به کار های آن چنانی در مترو بزنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10

7.آیا شما براحتی میتوانید با وصل کردن تنها يك هدفون به موسیقی گوش دهید؟ مهمتر از این نوع موسیقی است که مد نظر ماست. چیزی که باعث موثر بودن این تبلیغ است این است که ما را به شدت به تعجب وا میدارد.

11

8.و این هم یک تبلیغ با استفاده از ساعت مچی های ساختگی.

12 14

15 16

9.همان طور که شرکت "Ikea" در داخل مترو دست به کار خلاقانه ای زده بود این بار همین کار را برای ایستگاهها انجام داده است به طوریکه احساس کنید که در اتاق نشیمن خود منتظر هستید.اما بزودی خواهید فهمید که مبلهای راحتیتان در حال فرسایش است ولی در ذهن شهروندان به طور قطع تمیزی و بهداشت تداعی خواهد شد.

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :

نظرات   

 
0 # www.itline.blogfa.comGuest 1389-05-02 18:51
با سلام
سايت پرمحتواي شما را لينك كردم
اگر ما را قابل ميدانيد وبلاگ مارا با عنوان "فناوري اطلاعات و جنگ سايبري" لينك نماييد
پيشاپيش از لطف شما بسيار سپاسگزارم
پاسخ | پاسخ با بازگو کردن | بازگو کردن | گزارش به مدیر