هشدار به خریداران محصولات کسپرسکی

نوشته شده توسط نیما مالکی در 02 اسفند 1388. در بخش : امنيت - اخبار داغ

kaspersky-logoبه گزارش موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی کسپرسکی در ایران به تازگی برخی محدودیت‌های فنی پیش آمده در ایران باعث شده است که فعال سازی برخی محصولات آزمایشگاه کسپرسکی با مشکلاتی روبرو شود.
این اطلاعیه می‌افزاید هم اکنون فعال سازی نرم‌افزارهای مجاز این شرکت از طریق رابط کاربری درون نرم‌افزار صورت می‌گیرد و نسخه‌های اصلی نرم‌افزار هیچ مشکلی در این زمینه ندارند.

در ادامه این اطلاعیه و به نقل از عماد حفار، مدیر فنی کسپرسکی خاورمیانه آمده است: «هم اکنون برخی شرکت‌ها و افراد سودجو با سوء استفاده از محبوبیت محصولات کسپرسکی اقدام به فروش نسخه‌های غیرمجاز به قیمت‌های پایین‌تر و غیرواقعی می‌کنند که این موضوع باعث بروز مشکلاتی برای خریداران در فعال سازی محصولات می گردد.

در اطلاعیه رسمی شرکت کسپرسکی تصریح شده است که برای شناسایی نسخه‌های مجاز محصولات کسپرسکی بایستی به این نکات توجه کنید:
۱- جعبه‌های محصولات کسپرسکی بایستی دارای لوگوی یکی از فروشندگان اصلی کسپرسکی در ایران یعنی شرکت الحسانی(Al Hosini) یا گلدن سیستمز(GSE) باشد. که اطلاعات کامل این فروشندگان را می‌توانید در نشانی http://www.kaspersky.com/buyoffline ملاحظه نمایید.
۲- روی جعبه محصولات باید قید شده باشد که این محصول جهت فروش در کشورهای ایران، افغانستان و پاکستان می‌باشد.
۳- جعبه محصول باید حاوی کد فعال سازی انحصاری که روی کارت مخصوص درج شده است باشد. این کدفعال سازی قابل مشاهده نیست و با خراشیدن پوشش روی کارت قابل دیدن است.
۴- باید روی جعبه تلفن تماس و ایمیل پشتیبانی نماینده فروش درج شده باشد.

شرکت کسپرسکی تاکید می‌کند که سرورهای فعال سازی به درستی کار می‌کنند و هیچ مشکلی در زمینه فعال کردن محصولات این شرکت وجود ندارد.


درباره آزمايشگاه كسپرسكي
آزمايشگاه كسپرسكي ارائه كننده نرم‌افزارهاي امنيتي و حفاظت از سيستم‌ها در برابر تهديداتي همچون ويروس‌ها، جاسوس افزارها، بدافزارها، نفوذگران، كلاهبرداري‌ها و هرزنامه‌ها است. محصولات آزمايشگاه كسپرسكي داراي بالاترين نرخ حفاظت از سيستم‌ها و سريع‌ترين زمان نشان دادن عكس‌العمل در برابرتهديدات هستند. اين محصولات براي كاربران خانگي، شركت‌هاي كوچك و متوسط، سازمان‌هاي بزرگ و كاربران موبايل ارائه مي‌گردند. فناوري حفاظتي كسپرسكي همچنين در بسياري از محصولات و خدمات شركت‌هاي امنيتي سراسر جهان به كار گرفته مي‌شود.

لطفا براي كسب اطلاعات بيشتر با روابط عمومي در ايران تماس بگيريد.
موسسه ديده‌بان آی‌تی، روابط عمومي كسپرسكي در ايران
تلفن: 88759524 – 22361659 - فكس: 88535875
همراه: 09195151165 پست الكترونيك: kaspersky@didehban.com

توسط RSS یا ایمیل مطالب جدید را دریافت نمایید. ایمیل :